PL/SQL PROGRAMMĒTĀJS/‑A

Darba pienākumi:

  • Uzņēmuma iekšējo sistēmu pilnveidošana, uzturēšana un papildināšana.

Nepieciešamās zināšanas, prasmes un pieredze:

  • Labas zināšanas un prasmes darbā ar datu bāzēm (Oracle PL/SQL, PostgreSQL, MS SQL u.c.);
  • Labas zināšanas un prasmes darbā ar Typescript un / vai Javascript;
  • Pieredze darbā ar JAVA un JAVA WEB servletiem;
  • Labas komunikācijas prasmes un spēja darboties gan komandā, gan individuāli;
  • Labas latviešu un angļu valodas rakstības un mutiskās zināšanas.

Sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks virzīti uz nākamo atlases kārtu. Ja neesat saņēmuši ziņu no mums 2 nedēļu laikā kopš CV nosūtīšanas brīža, esiet informēti, ka uz nākamo atlases kārtu esam izvirzījuši citu/-us kandidātu/-us.

Pieteikuma anketa

Jūsu pieteikums vakancei ir saņemts. Paldies!
Pieteikumu neizdevās apstrādāt. Pārliecinieties, ka iesūtītie faili atbilst prasītajam izmēram. Ja tomēr neizdodas, lūdzam tos pievienotam e-pastam uz darbs@mikrotik.com, un informēt par nepilnībām lapā.

[Neatpazīta kļūda]

Loading...

Informējam, ka, aizpildot šo pieteikuma formu, Jūs piesakāties vakancei un sniedzat savu piekrišanu Jūsu personas datu izmantošanai attiecīgās vakances atlases konkursa ietvaros. Jūsu personas dati tiks glabāti 6 mēnešus no pieteikuma saņemšanas brīža. Gadījumā, ja vēlaties atsaukt savu piekrišanu Jūsu personas datu izmantošanai attiecīgās vakances atlases konkursa ietvaros un tādējādi pārtraukt dalību konkursā, to var izdarīt nosūtot atsaukumu uz darbs@mikrotik.com. Personas datu apstrādes pārzinis: SIA “Mikrotīkls”, Reģ. nr. 40003286799, Juridiskā adrese: Aizkraukles 23, LV-1006 Rīga, Latvija.