TĪKLA PROGRAMMATŪRAS TEHNISKĀ ATBALSTA SPECIĀLISTS/‑E

      Tevi aizrauj tehnoloģijas un vēlies atstāt savu nospiedumu Interneta vēsturē? Pievienojies MikroTik komandai, kur Tava darba rezultāti būs jūtami visā pasaulē!  Tev būs iespēja piedalīties MikroTik RouterOS izstrādē un attīstībā. Ikdienas darbā būsi tiešā saskarē ar daudzām inovatīvām datortīklu tehnoloģijām - bezvadu tīkliem, maršrutēšanu, komutāciju, mobilo tīklu tehnoloģijām u.c., kā arī iespēju specializēties sev interesējošajā sfērā.

       Darba pienākumi:

  • izmantojot MikroTik hardware produktus, veidot, pētīt, analizēt un uzturēt datortīklus;
  • risināt RouterOS tehniska rakstura jautājumus, sadarbojoties ar klientiem, komunicējot ar e-pasta starpniecību;
  • atkārtot klientu ziņotās MikroTik RouterOS problēmas un ziņot RouterOS izstrādātājiem par nepieciešamajiem uzlabojumiem;
  • pārbaudīt RouterOS izstrādātāju veiktos labojumus MikroTik RouterOS operētājsistēmā;
  • testēt jaunākās MikroTik RouterOS programmatūras funkcijas (piemēram Zerotier, Wireguard, L3HW, wave2 support u.c.).

Nepieciešamās zināšanas, prasmes un pieredze:

  • augstākā vai nepabeigtā augstākā izglītība IT jomā;
  • zināšanas un/vai pieredze darbā ar datortīkliem;
  • labas angļu valodas zināšanas;
  • labas komunikācijas prasmes un vēlme sniegt tehniska rakstura atbalstu klientiem.

Sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kuri tiks virzīti uz nākamo atlases kārtu. Ja esat nosūtījis savu CV un neesat saņēmuši ziņu no mums 2 nedēļu laikā pēc sludinājuma termiņa izbeigšanās, esiet informēti, ka uz nākamo atlases kārtu esam izvirzījuši citu/-us kandidātu/-us.

Pieteikuma anketa

Jūsu pieteikums vakancei ir saņemts. Paldies!
Pieteikumu neizdevās apstrādāt. Pārliecinieties, ka iesūtītie faili atbilst prasītajam izmēram. Ja tomēr neizdodas, lūdzam tos pievienotam e-pastam uz darbs@mikrotik.com, un informēt par nepilnībām lapā.

[Neatpazīta kļūda]

Loading...

Informējam, ka, aizpildot šo pieteikuma formu, Jūs piesakāties vakancei un sniedzat savu piekrišanu Jūsu personas datu izmantošanai attiecīgās vakances atlases konkursa ietvaros. Jūsu personas dati tiks glabāti 6 mēnešus no pieteikuma saņemšanas brīža. Gadījumā, ja vēlaties atsaukt savu piekrišanu Jūsu personas datu izmantošanai attiecīgās vakances atlases konkursa ietvaros un tādējādi pārtraukt dalību konkursā, to var izdarīt nosūtot atsaukumu uz darbs@mikrotik.com. Personas datu apstrādes pārzinis: SIA “Mikrotīkls”, Reģ. nr. 40003286799, Juridiskā adrese: Aizkraukles 23, LV-1006 Rīga, Latvija.